Tandēma lēcieni tiek veikti no 3000-4000m (3-4km) augstuma (atkarībā no lidlauka un lidmašīnas tipa). Tu esi sasprādzēts kopā ar pieredzējuši tandēm-instruktoru speciālā tandēma sistēmā. Tev būs iespēja piedzīvot aptuveni minūti ilgu brīvo kritienu un pēc tam lidojumu ar izpletni, kurš ir speciāli paredzēts divām personām. Viss, kas tev ir jādara ir jāatslābinās un jāgūst bauda! Iepriekšēja pieredze vai speciāli sagatavošanas kursi nav nepieciešami.

tandem6

Lēciena augstums ir 3000-4000m (atkarībā no lidlauka un lidmašīnas tipa) - ir tāds pats, no kāda lec pieredzējuši izpletņlēcēji, tadējādi jums ir iespēja sajust to - kādēļ tik daudzi cilvēki pasaulē nodarbojas ar šo sporta veidu - brīvo kritienu!

Kopā ar tevi un tandēma instruktoru lec arī profesionāls operators, kurš visu sagatavošanās procesu un pašu lidojumu iemūžinās gan videofilmā, gan augstas kvalitātes fotografijās, kuras vēlāk varēsi ļoti skaisti ierāmēt! Operatoram ir vēl viena pozitīva īpašība - krītot tieši tavu acu priekšā, viņš uzsmaidīs, pamās ar roku un visādi citādi tevi izklaidēs, palīdzot tev atslābināties un gūt maksimālo baudu no lēciena!

Video un fotogrāfijas, kas tiks ierakstītas CD vai DVD matricā, tiks iedotas jums uzreiz pēc lēciena.

Vieta:
Lēcieni tiek veikti lidlaukā netālu no Šauļiem (Lietuva, 130 km no Rīgas). Kopā ar jums lēks Latvijas pieredzējušākie instruktori/foto-video operatori Sergejs Plotņikovs un Aleksejs Krūmiņš no Latvian Freefly Peppers Team kā arī foto-video operators Kaspars Sproģis no Adventure.lv

Izmaksas:
250 EUR - par vienu tandēma lēcienu. Cenā iekļauts tandēma lēciens un video/foto operators.

Reģistrācija:
Tandēma lēcieni notiek TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta - reģistrēties tandēma lēcienam iespējams šeit »

Kontakti:
Uzzināt sīkāk par tandēma lēcienu un noteikumiem, iespējams zvanot tandēm-instruktoriem vai operatoriem uz tālruni:

26540633 - Sergejs,
26460461 - Kaspars,
29719783 - Aleksejs.

Video:
Agris with Latvian FF Peppers

Foto galerijas:
Freefly.lv fotogalerijās ir izveidota speciāla sadaļa tandēma lēcieniem: Tandēmi 2007, kurā iespējams apskatīt daudzus skaistus un emocijām bagātus tandēmus un tandēm-lēcēju neviltotos smaidus un prieku. Un vienmēr atceries - tu vari būt viens no viņiem ;)

P.S
Pēc tandēma lēciena ir iespēja turpināt šo nodarbi - iziet profesionālo apmācības kursu un lēkt jau pastāvīgi ar savu izpletni, ar laiku izvēlēties sev tīkamāko disciplīnu, attīstīt savas iemaņas, braukt uz treniņnometnēm un piedalīties gan Latvijas, gan starptautiska mēroga sacensībās.

tandem5

tandem7

tandem

tandem1

Tandēm lēcieni Liepājas Beach Party 2006:

tandem2

tandem3

tandem4

Foto galerijas: Tandēmi 2007

Tandēm instruktori:

Skatīt sīkāk: