Sīkāk par to kas ir wingsuiti, iespējams izlasīt disciplīnu sadaļā: Wingsuit flying

Apmācīt izpletņlēcējus lidošanai ar šiem kostīmiem drīkst Birdman vai Phoenix Fly licencēti instruktori vai pieredzējuši wingsuit piloti.

Tieši tāpat kā jebkura cita lieta ko tu ņem līdzi lecot ar izpletni, lai tas būtu dēlis, operatora ķivere ar kameru vai wingsuits, tas padara lēkšanu sarežģītāku un tadējādi arī prasīgāku. Wingsuits ierobežo kustību, sarežģī atdalīšanos no lidmašīnas, brīvo kritienu, atvēršanos un iespēju rīkoties dažu neparedzētās situācijās.

Minimālais lēcienu skaits, lai sāktu wingsuit apmācību ir 200 lēcieni. Ja tu vēl neesi sasniedzis šo skaitu, tracking lēcieni ir ideāls treniņš, lai saprastu wingsuit dinamiku:

  • liels horizontālais ātrums
  • samazināts vertikālais ātrums
  • nepieciešamība plānot lidojuma trajektoriju
  • labi orientēties gaisa telpā un atrašanās vietā

Arī Freefly iemaņas palīdz izprast dažās gaisa plūsmas nianses nepieciešamas wingsuitiem.

Trenējoties solo tracking lēcienus atdalieties no lidmašinas, lidojiet iepriekš izplanotu trajektoriju attiecībā pret lidmašīnas izmešanas kursu un nosēšanās laukumu. Trenē izpletņa atvēršanas brīdinājuma signālu (trīs reizes sasit ar kājām). Atdaloties no lidmašīnas eksperimentē ar roku un kāju likšanu wingsuit pozā. Trenē atvēršanas procedūru, uzliekot abas rokas uz muguras un simetriski izmetot medūzu (pirms tam atceroties par brīdinājuma signāla parādīšanu)

Sīkāk par apmācības iespējām kopā ar komandu LFFP lasi forumā »