"Latvian Freefly peppers" (LFFP) ir sirdī un dvēselē mūžīgi jaunu izpletņlēcēju kustība ar kopīgiem uzskatiem un interesēm, dzīves filozofiju un nospraustajiem mērķiem kā arī spēju priecāties un gūt maksimālu baudu no visām tām neaprakstāmajām emocijām, ko mums spēj dot debesis, zeme un izpletņlēkšanas sports.

Mēs cīnamies un rūpējamies par šī sporta veida daudzo disciplīnu attīstību un arī dažādību Latvijā. Attīstība nav iespējama bez jaunu entuziastu un studentu ienākšanas šajā sporta veidā, tādēļ mēs ejam uz to, lai mūsu būtu aizvien vairāk. Tandēma lēcienu organizēšana, daudzās intervijas un raksti - tas viss tādēļ, lai arī Tu reiz pamēģinātu brīvā kritiena un lidojuma burvību. Daudzie video un foto ir tikai maza daļa no tā ko spējām parādīt, dzīvē tas viss ir 100 reizes iespaidīgāk un vēl skaistāk.

Vēsture

"Latvian Freefly Peppers" neradās vienā dienā. Tagadējās kustības pirmssākumi meklējami 2002. gadā, kad radās pirmā Latvijas freefly disciplīnas komanda: "Latvian "Freefly peppers team". Sīkāk informācija par LFFP vēsturi tiks papildināta tuvākajā laikā.


LFFP:

Skatīt sīkāk: