Home
Jaunumi
Diena pirms izlidošanas.

Pirms izlidošanas - kreņķi, gatavošanās, radinieku un draugu vēlējumi kaudžu kaudzēm.

Viss - šodien pēdējie darbi līdz 24:00 - rīt no rīta dodamies uz lidostu, kur sāksies ceļojums, kura galamērķis ir pasaules rekords izpletņlēkšanā Wingsuit disciplīnā. Cenšamies sakārtot pēdējās lietas, kas nepieciešamas, paralēli mēģinam strādāt, grūti - satraukums pieaug, bet darbavietās tas tiek uztverts saprotoši.

Mēdiju interese ir liela - kopš atbraucām no nometnes, ik pa brīdim intervijas - patīkami stāstīt par šo, cerams, tikai pagaidām neizplatīto sporta veidu, Latvijas cilvēkiem. Kaspars vakar izteicās, ka, ja vēl kādam ir vēlme ar mums parunāties, to ir iespējams izdarīt rīt 6 no rīta Rīgas lidostā :).

Esam sagatavojuši nelielas dāvanas draugiem, kas mūs uzņems tajā pusē - uzlīmes, vizītkartes, kreklus ar komandas logo. Un Rīgas Melno balzamu :))

Solās būt jautri -

Kaspars dabūja bildes, kur arī draugi negarlaikojas - Norvēģijā fjordos lec no klintīm. Var apskatīt šeit. Prātā nāk Raita tēta verdikts šajā sakarā - bija īss un kodolīgs - viens lēciens no tādas vietas, un aizmirsti par vēl kādu lēcienu vispār. Uztraucas... Saprotam...

Daiga dzīvo Siguldā, tāpēc kreņķi visu laiku - kā nogādāt čemodānus - tādus smukus dabūjām. Vai varēs atbraukt uz interviju, vai nenokavēs transportu atpakaļceļam - nu - sen jau laiks pārvākties uz lielpilsētu :)). Tad nu baigi smalki izdomājām - šodien visi kopā paliekam pie Kaspara un rīt no rīta kopā uz lidostu.

Laiks solās būt draņķīgs kā pa Jāņiem... Cerams, ka windguru maldās.


27. Jun 2007 20:06Atpakaļ

Pārējie ieraksti:

7. maija intervija TV3 raidījumam "Bez Tabu".Komanda atlido ar 4.vietu!Kaspars Sproģis kopā ar Latvian Freefly Peppers komandu kļuvis par 2007. gada Latvijas čempionu izpletņlēkšanā.Video ir pabeigts!Kā mums sokas un kas šobrīd notiek?!An-72 Boogie 2007 ir noslēdzies.1 dienu pirms rekorda lēcieniem sabojājas lidmašīnas dzinējs.Boogie uzņem apgriezienusGood news everyone (c) Futurama :)Iespēja mūs redzēt un dzirdēt...DnB NORD wingsuit komanda piedalīsies pasaules rekorda uzstādīšanā